CLEAN FACTOR: sprzątanie hal produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych to nasza specjalność

CLEAN FACTOR to doświadczony ekspert w zakresie czyszczenia i konserwacji posadzek betonowych oraz innych elementów obiektów przemysłowych. Nasza firma powstała na styku wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjnego podejścia do utrzymania czystości w zakładach przemysłowych oraz magazynach.

Czyszczenie hal produkcyjnych to usługa, którą świadczymy na terenie całego kraju. Siedzibą CLEAN FACTOR jest Poznań, działamy jednak na obszarze całego kraju, docierając do wszystkich klientów, którzy oczekują rzetelnie wykonanej usługi z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb biznesowych.

Świadczone usługi obejmują szeroki zakres prac związanych z:

CZYSZCZENIEM POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH – Wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane technologie, w tym profesjonalne maszyny oraz specjalistyczną chemię do czyszczenia posadzek przemysłowych. Oferujemy cykliczne czyszczenie, gruntowne doczyszczanie, impregnację oraz polimeryzowanie posadzek betonowych.

RENOWACJĄ POSADZEK BETONOWYCH – Uszkodzenia posadzek przemysłowych stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pracowników. Naprawiamy uszkodzone dylatacje, usuwamy pęknięcia z betonu oraz wypełniamy wszelkiego typu ubytki.

USUWANIEM OZNACZEŃ POZIOMYCH Z POSADZEK – Renowacja posadzki lub zmiana funkcji obiektu często wiąże się z koniecznością usunięcia oznaczeń poziomych. Oferujemy czyszczenie hali produkcyjnej z poziomych oznaczeń i piktogramów wykonanych z zastosowaniem lakierów, farb, klejów, żywicy i naklejek.

SPRZĄTANIEM OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH – Oferujemy kompleksowe czyszczenie obiektów przemysłowych, w tym czyszczenie elewacji, sufitów, ścian, konstrukcji stalowych, infrastruktury i przeszkleń. Nasi doświadczeni fachowcy wykorzystują profesjonalny sprzęt i zaawansowaną chemię przemysłową.


Naszymi Klientami są:

  • zakłady produkcyjne,
  • centra logistyczne,
  • firmy korzystające z dużych powierzchni magazynowych,
  • firmy zarządzające obiektami przemysłowymi wszelkiego typu.

Dlaczego my?

Współpracujemy z szerokim gronem Klientów z różnych branż przemysłu. Oto powody, dla których zaufali właśnie CLEAN FACTOR.

Pełen zakres usług dla obiektów przemysłowych

Łączymy usługi związane ze sprzątaniem powierzchni przemysłowych, czyszczeniem posadzek i ich renowacją. Dzięki temu obsługujemy cały proces przygotowania posadzki do ponownego użytkowania w ramach jednego zlecenia. W efekcie nasi Klienci oszczędzają czas i cieszą się z korzystnych warunków finansowych współpracy.

Otwartość na różne formy współpracy

Rozumiemy, że oczekiwania naszych Klientów są uzależnione od ich bieżących potrzeb, a także branży prowadzonej działalności przemysłowej. Dlatego działamy elastycznie. Podejmujemy współpracę cykliczną, jak i jednorazową. Dostosowujemy zarówno termin wykonania prac, jak i ich zakres i tryb do specyfiki obsługiwanego obiektu oraz realizowanych w nim procesów technologicznych.

Precyzyjny dobór metod wykonywania usług

Bezpieczeństwo posadzek i efektywność realizacji powierzonych usług to nasze priorytety. Dlatego dysponujemy szeroką gamą narzędzi i metod wykonywania prac porządkowych i renowacyjnych. Korzystamy z innowacyjnych maszyn do czyszczenia posadzek przemysłowych, profesjonalnej chemii oraz zaawansowanych technologii zabezpieczania posadzek. Dobór sposobu wykonania prac poprzedzamy analizą warunków technicznych.

Nieustanny rozwój i doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania czystości obiektów przemysłowych łączymy z nieustannym rozwojem. Stale poszukujemy nowych metod wykonywania usług – tak, aby móc precyzyjnie dopasowywać sposób wykonania usługi do specyfiki każdego powierzonego zlecenia i działać z maksymalną efektywnością.

Uwzględnienie potrzeb biznesowych każdego Klienta

Rozumiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest sprawne zrealizowanie powierzonych prac. Dlatego CLEAN FACTOR dąży do ograniczenia czasu ewentualnego przestoju zakładu do minimum, jednocześnie dbając o bezkompromisową jakość na każdym etapie realizacji usługi.

Odpowiedzialne podejście do biznesu

Dbamy o interesy Klienta i bezpieczeństwo naszych pracowników. Czyszczenie hal jest więc usługą wykonywaną przez doświadczonych fachowców, którzy odbyli obligatoryjne szkolenia BHP i przeszli badania lekarskie, w tym badania dopuszczające do pracy na wysokości powyżej 3 metrów. Posiadamy również ubezpieczenie OC, którego podmiotem jest odpowiedzialność deliktowo-kontraktowa.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę współpracy dopasowaną do Państwa potrzeb biznesowych!